Obvod Slezská Ostrava kvalitním místem pro Vaše podnikání

Společnost Technické služby, a.s. Slezská Ostrava je hrdá na to, že může být součástí městského obvodu Slezská Ostrava a nejenom to. Technické služby svou činností pomáhají k udržování příjemného prostředí pro žití v obvodu a také svou činností napomáhají ke zkvalitňování a zvyšování prestiže obvodu Slezská Ostrava jako vhodného místa nejenom pro žití, ale také pro podnikatelskou činnost. Náš obvod je již nyní velice dobře situovaný v hustě zabydlené části kraje, disponuje kvalitní infrastrukturou s přímým napojením na dálnici a také je v bezprostřední návaznosti na centrum Ostravy, jenž je centrem celého Severomoravského kraje a Slezska. Obvod Slezská Ostrava má zkrátka mnoho výhod a obrovský potenciál, který mnozí ke své podnikatelské činnosti využívají již dnes. Potenciál dobře situovaného a zalidněného území se nabízí především novým firmám, živnostníkům a inovativním start-upovým projektům, které se nebojí vyjít novým zítřkům a rozjet vlastní podnikatelskou činnost, která bude bavit a naplňovat nejenom je, ale také uspokojovat svými kvalitními službami budoucí klienty. V této souvislosti můžeme nabídnout prostory určené k podnikatelské činnosti a k pronájmu v naší nově zrekonstruované administrativní budově Technických služeb, a.s. Slezská Ostrava na ulici Československé armády 20, což je cca 5 minut jízdy od centra Ostravy. Naše budova je nově zateplená a disponuje energetickou náročností B, tedy velmi úsporná. Areál společnosti disponuje dále vrátnicí, ostrahou, bezpečnostním kamerovým systémem, wifi internetovým připojením zdarma a parkovištěm pro nájemníky a návštěvníky našeho areálu. Nabízené prostory jsou jak kancelářského typu ve výměře 15 až 48 m2 ale také větší vytápěné prostory s variabilním využitím například jako kancelář open-office, prostor pro lehkou výrobu a montáž, popřípadě jako showroom pro vystavení produktů a prodejní či výdejní místo Vaší společnosti.
Naše společnost by tímto ráda podpořila začínající podnikatelské subjekty k rozvinutí jejich podnikatelských záměrů. K tomu je výhodou právě dobře situované místo v našem obvodu a také nabízená příznivá cena za pronájem nebytových prostor.
Naši snahou je vytvořit každému zájemci optimální podmínky pro rozvoj jeho podnikání a zároveň příjemný život v našem obvodě Slezská Ostrava.

budova